زبان ایران اعتماد روزنامه خبر روزنامه های امروز

زبان: ایران اعتماد روزنامه خبر روزنامه های امروز

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری سوءاستفاده از قدرت چیز جدیدی نیست / مریل استریپ

«مریل استریپ» منشتر شدن بیانیه‌ای به انتقاد شدید از «هاروی واینستین»، تهیه‌کننده معروف آمریکایی و متهم به آزار و اذیت جنسی پرداخت. 

سوءاستفاده از قدرت چیز جدیدی نیست / مریل استریپ

مریل استریپ: سوءاستفاده از قدرت چیز جدیدی نیست

عبارات مهم : اخبار

«مریل استریپ» منشتر شدن بیانیه ای به انتقاد شدید از «هاروی واینستین»، تهیه کننده معروف آمریکایی و متهم به آزار و اذیت جنسی پرداخت.

به گزارش ایسنا به نقل از اسکرین، استریپ در بیانیه خود آورده است: اخبار رسوایی آور انتشار یافته راجع به «هاروی واینستین» همه ما را شوکه کرد، همه ما که او از کارمان حمایت می کرد. زنان شجاعی که صدایشان را جهت پرده برداشتن از این سوءاستفاده بلند کردند، قهرمانان ما هستند.

سوءاستفاده از قدرت چیز جدیدی نیست / مریل استریپ

این بازیگر برنده سه جایزه اسکار در ادامه افزود: یک چیز را می توان روشن کرد، همه از این ماجرا خبر نداشتند. «هاروی» به شدت از سینما حمایت می کرد و رفتاری محترمانه با من و بسیاری از افرادی دیگری داشت که با وی همکاری حرفه ای داشتند. من از این جرایم و روابط مالی او با بازیگران و دیگر همکاران و همچنین ملاقات های شخصی او با بازیگران و دیگر رفتارهای نامناسبش خبر نداشتم و اعتقاد دارم اگر خبرنگاران عرصه سرگرمی و رسانه ها از آن با خبر بودند، جهت دهه ها از نوشتن راجع به آن غفلت نمی کردند.

وی اظهار کرد: واکنش‌ها او غیرقایل توجیه هست، ولی سوءاستفاده از قدرت امری آشناست. هر صدای شجاعانه ای که برخواسته شود، از سوی رسانه ها شنیده و به آن اهمیت داده می شود و درنهایت بازی را عوض کردن خواهد داد.

«مریل استریپ» منشتر شدن بیانیه‌ای به انتقاد شدید از «هاروی واینستین»، تهیه‌کننده معروف آمریکایی و متهم به آزار و اذیت جنسی پرداخت. 

اخیرا اطلاعاتی از «هاروی واینستاین»، تهیه کننده مشهور هالیوودی و از بنیانگذاران کمپانی فیلمسازی «واینستین» مبنی بر رسوایی اخلاقی و آزار و اذیت جنسی، از سوی نشریه نیویورک تایمز مطرح شده است که سر و صدای زیادی در هالیوود ایجاد کرده است.

واژه های کلیدی: اخبار | رسانه ها | بازیگران | مریل استریپ | رسوایی اخلاقی | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz