زبان ایران اعتماد روزنامه خبر روزنامه های امروز

زبان: ایران اعتماد روزنامه خبر روزنامه های امروز

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات استارت استقلال و پرسپولیس با پیکان در آشفته بازار نقل و انتقالات!

با شروع غیر رسمی فصل نقل و انتقالات سرخابی‌های پایتخت کشور عزیزمان ایران نیز فعالیت‌های خود را به صورت غیر رسمی در این آشفته بازار شروع کردند.

استارت استقلال و پرسپولیس با پیکان در آشفته بازار نقل و انتقالات!

استارت استقلال و پرسپولیس با پیکان در آشفته بازار نقل و انتقالات!

عبارات مهم : ایران

با شروع غیر رسمی فصل نقل و انتقالات سرخابی های پایتخت کشور عزیزمان ایران نیز فعالیت های خود را به صورت غیر رسمی در این آشفته بازار شروع کردند.

به گزارش مهر، علیرغم این که پرسپولیس همچنان با محرومیت از نقل و انتقالات مواجه هست، ولی مدیران این تیم با امید به باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی ارزش تا چند روز آینده باب مذاکره با بازیکنان مورد نظر را باز کرده اند و حتی با بعضی از آنها به توافقاتی هم رسیده اند.

استقلال پایتخت کشور عزیزمان ایران دیگر تیم بزرگ کشور است که آنها نیز به صورت غیر رسمی نقل و انتقالات را استارت زده اند ولی هنوز هیچ یک از دو تیم استقلال و پرسپولیس بازیکنی را به صورت رسمی جذب نکرده اند. با این وجود کم نیستند اسامی که هر روز بعنوان کاندیدای حضور در یکی از این دو تیم در رسانه ها مطرح می شود.

از جمله جدی ترین بحث های نقل و انتقالاتی که اطراف این دو تیم ایجاد شده، پیوستن مهدی شیری مدافع پیکان به تیم پرسپولیس و مرتضی آقاخان مهاجم همین تیم به استقلال است تا مشخص شود شاگردان جلالی بیش تر از تیم های دیگر توانسته اند مورد نظر سرخابی های قرار بگیرند.

شاید شروع رسمی کار دو تیم استقلال و پرسپولیس در نقل و انتقالات با بازیکنان تیم پیکان صورت گیرد. بازیکنانی که در فصل گذشته در تیم های خود خوش درخشیدند و توانستند مربیان این دو تیم را مجاب به استخدام خود نمایند.

استارت استقلال و پرسپولیس با پیکان در آشفته بازار نقل و انتقالات!

واژه های کلیدی: ایران | بازار | استقلال | استقلال | بازیکنان | پرسپولیس | نقل و انتقالات | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz