زبان ایران اعتماد روزنامه خبر روزنامه های امروز

زبان: ایران اعتماد روزنامه خبر روزنامه های امروز

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات بعضی دنبال تنگ‌تر کردن حلقه خودی‌ها هستند، رسول&quot، امیدوارم &quot/ به منزل بازگردد ، خادم

برادر رسول خادم با اشاره به بیانات رییس مستعفی فدراسیون کشتی می‌گوید، رسول اصرار و یا حتی پیشنهادی جهت رویارویی با ورزشکاران رژیم صهیونیستی نداشته هست. او از کس

بعضی دنبال تنگ‌تر کردن حلقه خودی‌ها هستند، رسول&quot، امیدوارم &quot/ به منزل بازگردد ، خادم

خادم: بعضی دنبال تنگ تر کردن حلقه خودی ها هستند/ امیدوارم "رسول" به منزل بازگردد

عبارات مهم : ورزشکاران

برادر رسول خادم با اشاره به بیانات رییس مستعفی فدراسیون کشتی می گوید، رسول اصرار و یا حتی پیشنهادی جهت رویارویی با ورزشکاران رژیم صهیونیستی نداشته هست. او از کسانی که از بیانات او تفاسیر ناپخته داشته اند، گلایه کرد.

به گزارش ایسنا، امیررضا خادم، معاون حقوقی و پارلمانی وزیر ورزش و جوانان با اشاره به حاشیه های اخیر کشتی کشور عزیزمان ایران با حمایت از رسول خادم گفت: هرچه دو بیانیه اخیر رسول را می خوانم مطلبی دال بر این که ایشان اصرار و یا حتی پیشنهادی جهت رویارویی با ورزشکاران رژیم صهیونیستی داشته باشد نمی بینم! جای تامل و تعجب بسیار دارد که چطور بعضی افراد، بدون بررسی اصل خبر و در اظهاراتی که شاید از پختگی مورد نیاز برخوردار نباشد، عنوان را تفسیر به رای نموده و به آسانی سرمایه های ملی کشور را به زیر پرسش می برند!.

وی افزود: بنده به عنوان فردی که سرنوشت جوانی اش را در میادین ورزشی در مسیر کسب افتخاراتی هرچند ناچیز و به اهتزاز درآوردن پرچم مقدس کشورش سپری کرده و امروز هم در عرضه مدیریت کلان ورزش کشور فعالیت می کند، عمیقاً متاسفم که در آستانه ٤٠ سالگی انقلاب و علیرغم سیاست کلی نظام مبتنی بر “جذب حداکثری” و “دفع حداقلی”، کماکان شاهد بعضی رفتارها و کارها سلبی و قهری هستیم که با بهره گیری از ابزارهای گوناگون و ایجاد محدودیت های اجتماعی، اسباب تنگ تر شدن روز افزون حلقه خودی ها و تبدیل کردن بخش عمده ای از فواید و متخصصان حوزه های گوناگون کشور به غیرخودی را فراهم نموده اند!

بعضی دنبال تنگ‌تر کردن حلقه خودی‌ها هستند، رسول&quot، امیدوارم &quot/ به منزل بازگردد ، خادم

معاون وزیر ورزش تاکید کرد: شجریان ها، کیارستمی ها، فرهادی ها و… و حتی بعضی فعالان سیاسی و مسوولان رده های متفاوت در طول ٤٠ سال گذشته، بخشی از این خبرگان هستند که قطعاً خروج تحمیلی آنان از جمع خودی ها، نه تنها هیچ ثمره ای جهت کشور در بر نخواهد داشت، بلکه زمینه ای است جهت ایجاد شکاف میان اقشار متفاوت جامعه و سوءاستفاده معاندین از این فرصت. مخلص کلام، بزرگواران و دوستداران واقعی کشور، بیائید از ابزارهای قدرتمندی که به واسطه همین نظام به دست آورده ایم در مسیر فراهم آوردن مهم ترین نیاز امروز جامعه ایرانی یعنی اتحاد و همدلی و زیاد کردن نشاط اجتماعی استفاده نموده و نگذاریم با رفتارهای مخرب و حذفی، حلقه دوستان و خودی ها هر روز تنگ تر از پیش شده است و درنتیجه این رویکرد، افتراق و شکاف قلبی و عقلی میان اقشار متفاوت جامعه فراهم شود.

خادم در آخر افزود: امیدوارم برادر عزیزم رسول “خادم” ملت نیز به منزل خود بازگردد و با همت و حمایت همه جانبه ی مسوولان در بخش های متفاوت به خصوص در حوزه دیپلماسی خارجی بتوان با درایت و تدبیر و در عین حفظ اصول و سیاست های کلی کشور، تبعات شیوه فعلی مواجهه با ورزشکاران رژیم صهیونیستی در عرصه بین المللی ورزش را مدیریت کرده و به حداقل ممکن کم کردن داد.

برادر رسول خادم با اشاره به بیانات رییس مستعفی فدراسیون کشتی می‌گوید، رسول اصرار و یا حتی پیشنهادی جهت رویارویی با ورزشکاران رژیم صهیونیستی نداشته هست. او از کس

واژه های کلیدی: ورزشکاران | رژیم صهیونیستی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz