زبان ایران اعتماد روزنامه خبر روزنامه های امروز

زبان: ایران اعتماد روزنامه خبر روزنامه های امروز

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات تقاضای ما عوض کردن وقت سوپرجام بود نه لغو آن / شفر

سرمربی استقلال می‌گوید درخواست آن‌ها از شرکت لیگ جهت عوض کردن وقت دیدار سوپرجام بوده است نه لغو آن.

تقاضای ما عوض کردن وقت سوپرجام بود نه لغو آن / شفر

شفر: تقاضای ما عوض کردن وقت سوپرجام بود نه لغو آن

عبارات مهم : ایران

سرمربی استقلال می گوید درخواست آن ها از شرکت لیگ جهت عوض کردن وقت دیدار سوپرجام بوده است نه لغو آن.

به گزارش ایسنا، وینفرد شفر راجع به تصمیم شرکت لیگ جهت سوپرجام گفت: من از این تصمیم متعجبم. همه می دانند این فصل به خاطر جام جهانی و جام ملت ها بسیار فشرده است و به علت همین فشردگی، عملکرد همه تیم های لیگ و دستیابی آنها به اهدافشان تحت تاثیر قرار می گیرد. لیگ سریعتر از وقت معمول شروع می شود که این عنوان قابل عوض کردن نیست و زمانی که جهت سوپرجام اعلام شد هم اصلا وقت مناسبی نبود. ما به همین علت با حامی مالی مان صحبت کردیم تا جهت تعویق این دیدار به ما کمک کنند. ما با فدراسیون فوتبال و شرکت لیگ صحبت کردیم و به صورت رسمی هم درخواست خود جهت تعویق این مسابقه را برایشان ارسال کردیم. حالا کلوب مرا مطلع کرد که مسابقه لغو شده است و ناگهان خبر این بود که ما انصراف داده ایم و پرسپولیس برنده شده!

تقاضای ما عوض کردن وقت سوپرجام بود نه لغو آن / شفر

او همچنین به سایت کلوب استقلال گفت: همه می دانند دربی چه اهمیتی دارد و علت ما جهت تعویق این مسابقه، اهمیت شرایط دو تیم به عنوان نمایندگان کشور عزیزمان ایران در لیگ قهرمانان و همین طور تیم ملی کشور عزیزمان ایران بوده هست. می دانم که همه طرفداران تیم استقلال و پرسپولیس در یک عنوان متحد هستند که دو داربی رفت و برگشت در نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا داشته باشند. فکر می کنم این مورد نظر فدراسیون و شرکت لیگ هم باشد و امیدوار بودم از این نشانه بسیار خوب حمایت کنند.

سرمربی استقلال اضافه کرد: من نمی دانم شاید این نتیجه یک اشتباه یا سوءتفاهم بوده لیکن ما تقاضای تعویق بازی را داشتیم و حالا می گویند استقلال درخواست لغو بازی را داشته و بازنده شده است است.

سرمربی استقلال می‌گوید درخواست آن‌ها از شرکت لیگ جهت عوض کردن وقت دیدار سوپرجام بوده است نه لغو آن.

حتی ما می توانیم سوپرجام را با حمایت اسپانسر مشترکمان و در زمانی دیگر در اروپا برگزار کنیم لیکن هزاران طرفداران تیم استقلال و پرسپولیس در خارج از کشور عزیزمان ایران و اروپا می توانند تیم های محبوبشان را از نزدیک ببینند. ما به این تصمیم اعتراض داریم و آن را نمی پذیریم. شرکت لیگ و فدراسیون شماره مرا دارند و می توانند هر زمانی از شب و روز با من تماس بگیرند جهت تعویق این بازی. به عنوان نماینده استقلال، من و همه اعضای تیم به همه طرفداران تیم استقلال در همه دنیا سلام می رسانیم.

شفر در آخر گفت: فقط یک توصیه جالب جهت من است و آن هم این که تیم خونه به خونه حریف ما در فینال حذفی رسما نامه داد و گفت که بازی نمی کنند و خیلی ها تلاش کردند تا آن بازی برگزار شود. آن وقت نامه انصراف مهم نبود ولی الان نامه درخواست تعویق بازی از سوی ما به منزله انصراف تلقی شده است است؟ منطقی این بود که نامه رسمی ما را رسما با یک نامه جواب می دادند و می گفتند که نمی توانیم تاریخ دیگری جهت سوپرجام پیدا کنیم.

واژه های کلیدی: ایران | انصراف | مسابقه | مسابقه | استقلال | استقلال | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz